Hale namiotowe / Realizacje / Żary №18564

Hala namiotowa
Kalisz №36650

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 30.00m x 40.00m
Powierzchnia: 1200 m2
Poszycie: plandeka, blacha trapezowa

Całoroczna hala z dachem dwuspadowym, która została wykonana w Kaliszu, jest rozwiązaniem jak najbardziej typowym dla hal namiotowych, chociaż może się wydawać nietypowa dla osób, które nie miały styczności z technologiami oferowanymi przez firmę Konplan.

Hala namiotowa dla przedsiębiorcy z Kalisza została stworzona jako warsztat, w którym pracę wykonuje przez cały rok zespół ludzi. Podkreślmy, że jest to prawie zwykła hala namiotowa. Prawie zwykła, ponieważ zastosowano w niej specjalne wzmocnienia oraz ogrzewanie.

Hale namiotowe na cały rok

Propozycja hal namiotowych jest rozwiązaniem, które jest w stanie bez najmniejszych problemów konkurować z budynkami. Współczesne hale namiotowe z oferty Konplan są bowiem przygotowane do tego, by w pełni służyć przez cały rok.

Są w stanie wytrzymać nawet ponad sto kilogramów śniegu na każdy metr kwadratowy dachu, co oczywiście wymaga odpowiedniego przygotowania, ale jest jak najbardziej możliwe. Dlatego trzeba zapomnieć o stereotypie prostych, tanich, ale za to bardzo mało wytrzymałych i niezbyt użytecznych hal namiotowych.

Prezentowana hala namiotowa w Kaliszu pokazuje, że coś takiego to echo odległej przyszłości. 

Jakość i standard hal namiotowych

Uzyskanie założonych celów możliwe jest oczywiście tylko wtedy, jeśli zrealizowane są odpowiednie standardy.

Firma Konplan korzysta tylko z odpowiednich materiałów przy konstrukcji hal namiotowych, dobiera je w odpowiedni sposób oraz dba o to, by wszystkie elementy zostały połączone we właściwy sposób.

Jakość to oczywiście nie tylko staranność, ale także doświadczenie, które firma Konplan posiada. Doświadczenie jest szczególnie ważne na etapie planowania inwestycji.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij