Hale namiotowe / Realizacje / Żary №18564

Namiot halowy
Lublin №49776

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 40.00m x 90.00m
Powierzchnia: 3600 m2
Poszycie: plandeka

Dużych rozmiarów namiot halowy o powierzchni 3600 m2, który powstał w Lublinie, to rozwiązanie dla firmy transportowej. Namiot halowy jest równocześnie garażem i warsztatem dla samochodów, które są wykorzystywane przez jedną z szybciej rozwijających się firm transportowych w Lublinie.

Tego typu rozwiązania są w stanie efektywnie zastąpić klasyczne garaże murowane, których koszt jest niewspółmiernie wysoki.

Rozwiązania dla przedsiębiorców z Lublina

Oferowane przez firmę Konplan hale namiotowe to rozwiązania dla przedsiębiorców z Lublina oraz z całego kraju, którzy potrzebują zadaszonej przestrzeni o różnych właściwościach.

Nazwa nie powinna mylić, ponieważ hale namiotowe to przeciwieństwo sugerowanej przez nazwę nietrwałości i prowizoryczności. W wielu branżach możliwe jest zastąpienie typowych budynków, hal magazynowych i produkcyjnych przez proste i tanie w produkcji hale magazynowe, co pozwala na zdecydowane zmniejszenie kosztów działalności i rozwijanie możliwości firmy niskimi nakładami finansowymi.

Nie warto czekać

Hale namiotowe można mieć już dzisiaj. Wcale nie trzeba posiadać rozbudowanej wiedzy na temat hal namiotowych. Wystarczy skontaktować się z pracownikiem firmy Konplan.

Specjaliści pomogą w zaplanowaniu rozwiązania, które idealnie pasuje do potrzeb przedsiębiorcy i każdej innej osoby, która szuka dla siebie miejsca do prowadzenia działalności czy chociażby powierzchni na magazyn.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij